[10-01-2022] Informacja o działaniach SUTW w styczniu 2022.

Zarząd Sądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zadecydował, że wykłady zaplanowane na 13 stycznia, 20 stycznia i  27 stycznia nie odbędą się ze względu na pogarszającą się sytuację pandemiczną i w trosce o zdrowie słuchaczy SUTW. 

Powyższe wykłady odbędą się w nowych terminach, które zostaną ustalone, gdy sytuacja związana z koronawirusem ulegnie poprawie. O nowych datach będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Do 30 stycznia 2022 zajęcia językowe na IJO PWSZ odbywają się bez zmian.

Informacje o nowych zajęciach grupowych pojawią się najwcześniej  w 2. połowie lutego. 

 

[31-12-2021] Kompleksowy program edukacji kulturalnej dla osób dorosłych - galeria prac uczestników warsztatów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac stworzonych na warsztatach organizowanych w ramach projektu "Kompleksowy program edukacji kulturalnej dla osób dorosłych". 

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zechciały podzielić się efektami swojej pracy na zajęciach i zgodziły się na publikację zdjęć w galerii. 

W miarę realizowania działań projektowych, galeria będzie  aktualizowana.  Edit: Projekt zakończył się 31 grudnia 2021 r.

Czytaj więcej

[28-12-2021] Broszura edukacyjno-informacyjna "Sm@rt Seniorzy. Jesteśmy bezpieczni w sieci"

 „Sm@rt Seniorzy. Jesteśmy bezpieczni w sieci” to poradnik,w którym czytelnicy znajdą wybrane zagadnienia związane z zabezpieczeniem komputera, tematyką złośliwego oprogramowania i przykładowymi metodami stosowanymi przez oszustów w Internecie.

Ponadto w publikacji wyjaśniono istotę niechcianej korespondencji (tzw. SPAM-u), najważniejsze reguły bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej i sklepów internetowych.

Podajemy także adresy, które mogą być przydatne w przypadku poszukiwania dodatkowych informacji w zakresie ww.problematyki, jak również uzyskania konkretnej pomocy, w sytuacji gdy np. istnieje podejrzenie, że staliśmy się ofiarą cyberprzestępstwa.

Czytaj więcej