[22-06-2018] Spacer edukacyjny w ramach warsztatów historyczno-literackich.

Serdecznie zapraszamy słuchaczy Sądeckiego UTW do udziału w spacerze edukacyjnym, który poprowadzi dr Łukasz Połomski w ramach cyklu warsztatów historyczno-literackich.

Spacer odbędzie się 25 czerwca (poniedziałek). Zbiórka o godz. 10.00 przy kaplicy na Cmentarzu Komunalnym  - ul. Śniadeckich.

Jednocześnie przypominamy, że ostatnie zajęcia warsztatów historyczno-literackich odbędą się zgodnie z harmonogramem tj. 26 czerwca (wtorek) o godz. 8.00 w salce koło sekretariatu SUTW. Spotkanie poprowadzi pan Artur Franczak. 

Czytaj więcej

[19-06-2018] Zakończenie roku akademickiego 2017/2018 (Więcej zdjęć).

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2017/2018 dla słuchaczy Sądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku  odbyło się 7 czerwca w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ. Wykład przeprowadził  Michał Zacłona - historyk z I Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu. 

Na spotkaniu głos zabrali także zaproszeni goście: Leszek Zegzda (Członek Zarządu Województwa Małopolskiego), Marian Ryba (Członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego) oraz Ewa Pierzchała (Centrum Sądeckiego Seniora, Kancelaria Urzędu Miasta Nowego Sącza).

Czytaj więcej