GŁÓWNY PARTNER XI FORUM III WIEKU: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Małopolska to region, w którym żyje się naprawdę fantastycznie. To właśnie tu można rozwijać swoje talenty, zdobywać doświadczenie, podnosić kompetencje, a potem z sukcesem prowadzić biznes. Wszystko to w otoczeniu niezwykłej przyrody oraz w asyście atrakcyjnej oferty turystycznej, kulturalnej czy kulinarnej.

Czytaj więcej

PARTNER BIZNESOWY XI FORUM III WIEKU: SPA&MORE

Serwis SPA&MORE to platforma komunikacji dla wszystkich miłośników SPA, slow life & beauty. Dzięki przyjaznej i intuicyjnej stronie internetowej odnajdziesz odpowiedni hotel SPA, gabinet medycyny estetycznej czy salon kosmetyczny. Dokładnie poznasz też oferowane w nich usługi. Grono ekspertów regularnie publikuje na stronie specjalistyczne artykuły z zakresu SPA, medycyny estetycznej, kosmetologii, zdrowia, dietetyki i fitnessu.

Czytaj więcej

PARTNER BIZNESOWY XI FORUM III WIEKU: WYDAWNICTWO NAUKOWE "ŚLĄSK"

Wydawnictwo Naukowe „Śląsk” istnieje na polskim rynku wydawniczym od 1992 roku. Naszymi współzałożycielami są takie instytucje jak: Uniwersytet Śląski, Politechnika Śląska, Biblioteka Śląska, Akademia Ekonomiczna w Katowicach, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. Współpracujemy z ośrodkami naukowymi w całym kraju, a także za granicą. W gronie naszych Autorów znajdują się wybitni pracownicy naukowi i specjaliści różnych dziedzin wiedzy. 

Czytaj więcej

PARTNER BIZNESOWY XI FORUM III WIEKU: ZAKŁAD ZIELARSKI "KAWON-HURT"

Zakład Zielarski “Kawon-Hurt” jest polską, rodzinną firmą z 50-letnim doświadczeniem w produkcji, a od 1990r. jednym z czołowych wytwórców ziołowych herbatek leczniczych. Priorytetem, które podporządkowujemy wszystkie działania jest wytwarzanie produktów leczniczych i spożywczych o wysokiej, powtarzalnej jakości, bezpiecznych dla zdrowia konsumenta oraz zaspokajających jego potrzeby i oczekiwania. Oferujemy: zioła sypkie i ekspres, mieszanki ziołowe, naturalne herbatki owocowe, przyprawy, klasyczne herbaty, środki spożywcze oraz Zestawy Upominkowe Herbatek.

PARTNER BIZNESOWY XI FORUM III WIEKU: GRUPA "OWOC ŁĄCKI"

Grupa „ Owoc Łącki” swoją siedzibę ma w sercu Kotliny Łąckiej, która słynie z sadów jabłkowych. Wyjątkowy i prawdziwy smak owoce oraz soki sprzedawane pod marką „Owoc Łącki” zawdzięczają połączeniu dwóch czynników: tradycji i nowoczesności. Tradycja to wiedza i kunszt sadowników przekazywane z pokolenia na pokolenie, nowoczesność to zarówno nowoczesny sprzęt i technologie. To zarówno znakomite owoce, przechowywane we własnych nowoczesnych chłodniach. To także soki świeżo tłoczone NFC wytwarzane z wyselekcjonowanych owoców, pochodzących do należących do Grupy sadów.

PARTNER BIZNESOWY XI FORUM III WIEKU: ACTIVMED SPA BESKID SP. Z O.O.

Dotknij odrobiny relaksu i daj się wprowadzić do świata wewnętrznej harmonii i zadowolenia. Jeśli szykasz miejsca gdzie można korzystać z zabiegów gwarantujących zdrowy i atrakcyjny wygląd, dobrą kondycję fizyczną oraz zapewniających regenerację sił i ukojenie nerwów zajrzyj do nowoczesnego SPA & Wellness w Hotelu Beskid w Nowym Sączu. Szeroki, kompleksowy wachlarz proponowanych usług, wykonywanych przez profesjonalistów - fizjoterapeutów, masażystów, kosmetologów zapewni wspaniałe samopoczucie i pełny relaks.

PARTNER XI FORUM III WIEKU: TOWARZYSTWO INICJATYW TWÓRCZYCH "ę"

Od 2002 roku, wspólnie z animatorami kultury, seniorami, nauczycielami, artystami, społecznikami i pasjonatami, budujemy dobre relacje społeczne. W ramach naszych programów rozwinęliśmyponad 500 projektów, w których wzięło udział ok. 50 000 osób. Mamy 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań na rzecz osób starszych. Od 2008 roku realizujemy program „Seniorzyw akcji” współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. W jego ramach uruchomiliśmy ponad 300 lokalnych projektów współtworzonych przez liderów 60+ i pary międzypokoleniowe. 

Czytaj więcej

PARTNER XI FORUM III WIEKU: FUNDACJA ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJI

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) funkcjonuje od 1993 roku i jej celem jest poprawa wspieranie działań, które przyczyniają się do poprawy jakości i efektywności edukacji w Polsce na każdym poziomie i w każdym wieku. Fundacja jest jedyną w Polsce instytucją z tak ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu wieloma europejskimi programami edukacyjnymi, w większości o charakterze grantowym.

Czytaj więcej

PARTNER XI FORUM III WIEKU: LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA "PRZYJAZNA ZIEMIA SĄDECKA"

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” z siedzibą  w Limanowej, swoją działalnością obejmuje 9 gmin powiatu limanowskiego o łącznej powierzchni 940 km2. Członkami stowarzyszenia są osoby fizyczne jak i osoby prawne w tym jednostki samorządu terytorialnego. Działania Lokalnej Grupy Działania są ukierunkowane na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich, aktywizację ludności wiejskiej, rozwój turystyki i popularyzację produkcji wyrobów regionalnych. Ponadto działania LGD maja na celu ochronę i promocję środowiska naturalnego, krajobrazu i zasobów historyczno-kulturowych.

PARTNER XI FORUM III WIEKU: FUNDACJA ZNAK

Fundacja Kultury Chrześcijańskiej Znak od 1992 realizuje poprzez szeroko zakrojone działania edukacyjne na rzecz edukacji obywatelskiej, przeciwdziałania dyskryminacji, nietolerancji, szerzenia postaw tolerancji. Działania dotyczą zakresu dialogu społecznego, międzykulturowego, i międzynarodowego, w ramach których realizuje liczne projekty finansowane ze źródeł polskich prywatnych i publicznych, jak i międzynarodowych w tym unijnych.

Czytaj więcej

PARTNER XI FORUM III WIEKU: FUNDACJA ROZWOJU REGIONÓW

Fundacja Rozwoju Regionów od 2014 r. działa głównie w obszarze integrowania rynku pracy i edukacji przy współpracy m.in. z JST, Szkołami i Pracodawcami, aktywnie pozyskując fundusze UE na realizację projektów aktywizacyjnych, edukacyjnych oraz promocyjnych.

PARTNER XI FORUM III WIEKU: POWIAT NOWOSĄDECKI

Ziemia sądecka jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych zakątków Polski. Tutejszy klimat, dziewicza przyroda, drogocenne wody mineralne, uzdrowiska, wspaniała kuchnia i bogactwo atrakcji powodują, że na Sądecczyźnie każdy czuje się wyśmienicie. Szczególnie kuszące są trasy spacerowe, specjalna oferta dla miłośników nordic walking, miodów i zabiegów leczniczych.

Czytaj więcej

PATRON MEDIALNY XI FORUM III WIEKU: RADIO KRAKÓW

Radio Kraków to 90 lat radiowej pasji i 90 lat najlepszych radiowych tradycji, które kontynuowane są do dziś. Tradycji radia od zawsze związanego z Krakowem, Małopolską i mieszkańcami regionu. Relacjonującego najważniejsze wydarzenia historyczne, kulturalne, religijne czy sportowe. Radia, z którym współpracowali i współpracują najwybitniejsi twórcy kultury i nauki, które było i jest kuźnią polskiego dziennikarstwa.

Czytaj więcej

PATRON MEDIALNY XI FORUM III WIEKU: GŁOS SENIORA

Ogólnopolski Głos Seniora to tytuł prasowy wydawany przez Stowarzyszenie MANKO, specjalizujące się w kampaniach społecznych, medialnych i edukacyjnych. Projekt uzyskał patronat honorowy m.in.:  Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz wielu prestiżowych instytucji. Projekt jest współfinansowany z funduszy ASOS i FIO.       
Grupą docelową magazynu są przede wszystkim osoby w wieku 60+. Głos Seniora prowadzi edukację osób starszych m.in. w tematyce przedsiębiorczości, polityki senioralnej oraz bezpieczeństwa.